نصب دستگاه دیجیتال در اصفهان | اصفهان تابش

نصب گیرنده دیجیتال در اصفهان به چه صورت است؟


زمانی که شما برای نصب گیرنده دیجیتال در اصفهان اقدام می کنید بنا به اینکه گیرنده دیجیتال مدنظر شما برای تلویزیون، خودرو، موبایل و یا کامپیوتر می باشد روند نصب تا حدودی متفاوت است ما در این مقاله سعی کرده ایم که شما بتوانید با طی کردن مراحل نصب انواع گیرنده دیجیتال را به طور مختصر توضیح دهیم. ممکن است طی مراحل نصب هر کدام از گیرنده های دیجیتال در اصفهان با مشکل رو برو شوید برای حل این مشکل شما کافی است با تیم پشتیبانی شرکت اصفهان تابش تماس حاصل نمایید تا آنها بهترین راهنمایی ها را در زمینه نصب گیرنده دیجیتال در اصفهان به شما ارائه دهند.

نصب گیرنده دیجیتال تلویزیون

دستگاه گیرنده دیجیتال تلویزیون مبدلی است که سیگنال را از منابع مختلف دریافت کرده و طی یک فرایند پردازش، آن را تبدیل به صدا و تصویر نموده و آماده استفاده برای تلویزیون می نماید. مراحل نصب گیرنده تلویزیون به شرح زیر است:
- گام اول:
سیم برق تلویزیون را از پریز در بیاورید و تا پایان برقراری همه اتصالات، تلویزیون را روشن نکنید.
گام دوم:
۱- کابل آنتن را از ورودی آنتن (RF IN) در پشت دستگاه مبدل به پریز آنتن متصل نمایید. از اتصال محکم کانکتور آنتن به مبدل مطمئن شوید.
۲- فیش های زرد (برای تصویر)، سفید و قرمز (صدای چپ و راست) سرکابل های صدا و تصویر را از خروجی (A/V OUT) دستگاه مبدل به رنگ مشابه آن در ورودی (A/V IN) تلویزیون متصل نمایید.
۳-در صورتی که تمایل دارید همزمان تلویزیون آنالوگ و دیجیتال را دریافت کنید، کابل آنتن را از خروجی (RF OUT) در پشت دستگاه مبدل به ورودی آنتن (Antenna IN) در پشت تلویزیون متصل نمایید.
گام سوم
:
سیم برق تلویزیون و دستگاه مبدل دیجیتال را به پریز برق متصل نمایید و کانال های دیجیتال را جستجو و ذخیره نمایید. برای دریافت هرگونه راهنمایی در جهت نصب گیرنده دیجیتال تلویزیون در اصفهان با متخصصین شرکت اصفهان تابش ارتباط برقرار نمایید.

نصب گیرنده دیجیتال تلویزیون در اصفهان | اصفهان تابش
نصب گیرنده دیجیتال خودرو در اصفهان | اصفهان تابش

نصب گیرنده دیجیتال خودرو

نصب گیرنده دیجیتال خودرو بسیار ساده است و نیاز به تخصص خاصی ندارد. تنها موردی که ممکن است برای شما کمی پیچیده باشد، باز کردن مانیتور خودرو و وصل کردن خروجی های گیرنده دیجیتال خودرو به ورودی های مانیتور خودرو می باشد. اگر در انجام این کار هیچ تجربه ای ندارید، پیشنهاد می کنیم به تیم متخصص شرکت اصفهان تابش یا سالها تجربه در زمینه نصب گیرنده دیجیتال خودرو در اصفهان مراجعه کنید تا موجب صدمه به مانیتور و یا داشبورد خودرو نشوید.
پس از اینکه موفق به باز کردن مانیتور خودرو خود شدید، حال باید خروجی تصویر گیرنده دیجیتال را با استفاده از کابل مربوطه، به ورودی تصویر مانیتور متصل کنید. اگر می خواهید علاوه بر گیرنده دیجیتال خودرو ، تصویر دستگاه پخش خودرو را نیز در مانیتور داشته باشید، توصیه می شود از یک تبدیل یک به دو استفاده کنید تا هر دو کابل را بتوانید به یک ورودی متصل کنید.
حال دو خروجی صدای گیرنده دیجیتال را نیز به ورودی صدای مانیتور و یا ورودی صدای پخش خودرو متصل نمایید. به این ترتیب صدای گیرنده دیجیتال از طریق دستگاه ضبط خودرو تقویت و از باندهای خودرو قابل شنیدن خواهد بود و تصویر گیرنده نیز در مانیتور خودرو قابل مشاهده خواهد بود.
در مرحله بعد باید آنتن گیرنده دیجیتال را متصل نمایید. شما می توانید آنتن موجود در قسمت پخش خودرو را که برای رادیو تعبیه شده است، به گیرنده دیجیتال متصل کنید. یک کابل رابط کنترل نیز وجود دارد که با استفاده از آن می توانید حسگر مادون قرمز گیرنده دیجیتال را در قسمتی از خودرو تعبیه کنید تا با استفاده از کنترل گیرنده، بتوانید در منو های مختلف گیرنده جابجا شده و تنظیمات دلخواه خود را روی آن داشته باشید. پیشنهاد ما به شما عزیزان اصفهانی برای نصب گیرنده دیجیتال خودرو در اصفهان هماهنگی و گرفتن راهنمای نصب گیرنده دیجیتال در اصفهان دریافت راهنمایی از متخصصان شرکت اصفهان تابش در اصفهان می باشد.

نصب گیرنده دیجیتال کامپیوتر

مرحله اول: پیش نیازها و نکات مهم قبل از نصب و راه اندازی گیرنده دیجیتال کامپیوتر
قبل از شروع نصب ابتدا اتصالتان به اینترنت را قطع کنید.
برای دریافت بهتر و با کیفیت تر سیگنال، در مرحله اولیه جستجوی شبکه پایه گیرنده آنتن را در بیرون از پنجره و به یک قطعه فلزی (مشابه چارچوب فلزی پنجره) از طریق آهنربایی که در کف آن تعبیه شده است متصل نمایید.
میزان قدرت سیگنال دریافتی وابسته به کیفیت سیگنال شبکه های تلویزیونی در آن منطقه دارد و هرچه کیفیت سیگنال شبکه ها در آن ناحیه بیشتر باشد شبکه های بیشتری را دریافت خواهید کرد.
مرحله دوم
: اتصال سخت افزاری دستگاه گیرنده به لپ تاپ یا کامپیوتر
قطعات سخت افزاری را بهم متصل کنید و در آخر به پورت USB لپ تاپ یا کامپیوتر خود متصل نمایید، و پایه آنتن را بیرون یا نزدیک پنجره به یک قطعه فلزی از طریق آهنربای کف آن متصل کنید. پس از اتصال دستگاه گیرنده دیجیتال به پورت USB، سیستم عامل ویندوز شما به صورت خودکار شروع به شناسایی و نصب درایور دستگاه (بسته به نوع سیستم عامل و ورژن آن) می کند. و شما مراحل نصب گیرنده دیجیتال کامپیوتر را انجام دهید و منتظر نصب درایور بمانید. در صورتی که در طی مراحل نصب گیرنده دیجیتال در اصفهان با مشکل روبرو شدید کافی است با تیم متخصص نصب گیرنده دیجیتال اصفهان تماس حاصل نمایید.

نصب گیرنده دیجیتال کامپیوتر در اصفهان | اصفهان تابش
نصب گیرنده دیجیتال موبایل در اصفهان | اصفهان تابش

نصب گیرنده دیجیتال موبایل

بخش اول اتصال سخت افزاری به گوشی موبایل:
گیرنده دیجیتال موبایل که شما خریداری می کنید معمولا یک گیرنده دیجیتال به همراه ۲ عدد آنتن دستبندی و تلسکوپی و دفترچه راهنما می باشد.
برای شروع به کار باید یکی از آنتن ها را انتخاب کنید تا دریافت سیگنال گیرنده توسط آن انجام شود. بدین منظور: ابتدا آنتن دستبندی یا تلسکوپی را به درگاه ورودی آنتن که در قسمت پشت گیرنده قرار دارد متصل کنید. سپس گیرنده دیجیتال pad tv را به پورت میکرو یو اس بی (OTG) گوشی موبایل خود متصل نمایید تا دستگاه توسط گوشی شناسایی شود. (برای تبلت های اندرویدی نیز به همین صورت)
بخش دوم دانلود و نصب نرم افزار:

برای این بخش توجه داشته باشید که نرم افزاری را نصب کنید که متناسب با سیستم عامل گوشی همراهتان باشد. دقت داشته باشید که نرم افزار اندروید فقط بر روی گوشی های اندرویدی نصب می شود و برای گوشی های که سیستم عامل آن ios می باشد نرم افزار مخصوص ios را نصب کنید. در صورتی که در طی مراحل نصب گیرنده دیجیتال موبایل در اصفهان با مشکل روبرو شدید کافی است با تیم متخصص نصب گیرنده دیجیتال اصفهان تماس حاصل نمایید.


نصاب گیرنده دیجیتال

شرکت اصفهان تابش با سال ها تجربه درخشان در تمامی زمینه های مرتبط با انواع گیرنده دیجیتال اعم از گیرنده دیجیتال تلویزیون، گیرنده دیجیتال خودرو، گیرنده دیجیتال موبایل، گیرنده دیجیتال کامپیوتر و لپ تاپ با سالها تجربه در زمینه، نصب انواع گیرنده دیجیتال در اصفهان  همواره تلاش دارد بهترین ها را به شما عزیزان ارائه کند. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نصب انواع گیرنده دیجیتال در اصفهان می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما بهترین راهنمایی را به شما ارائه کنند و یا فرم استعلام آنلاین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کنند و بهترین راهنمایی را به شما عزیزان ارائه کنند. نصابان گیرنده دیجیتال در اصفهان تابش در کمترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ خواهند داد.

مقالات مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان تابش می باشد.