هواکش در اصفهان | اصفهان تابش

هواکش در اصفهان

تهویه ی هوا و درواقع جابه جایی آن مسئله ای است که از گذشته تا کنون برای ساکنان در هر محیطی حائز اهمیت بوده است. چرا که نه تنها موجب تأثیرگذاری عمیق بر بهداشت محیطی است، علاوه بر آن برای تنفس و سلامتی انسان نیز مثمر ثمر است. همان طور که در گذشته شاهد استفاده از هواکش های قدیمی و ساده ای بدین منظور بوده ایم با گذشت زمان پیشرفت تکنولوژی دستگاه هایی قوی تر امروزه جایگزین آن شده اند که جزئی جدایی ناپذیر از هر محیطی به شمار می آیند.
شرکت اینترنتی اصفهان تابش، فروشگاهی است که با روش هایی به روز شده اقدام به تهیه و فروش انواع هواکش برقی نموده است. این امر با ارائه ی اطلاعاتی جامع از دستگاه و ویژگی های آن توسط سایت صورت می گیرد. شرکت اصفهان تابش به منظور حاصل اطمینان مشتریان خود با استفاده از تکنسین های خبره و کارشناسانی متخصص دسترسی به اطلاعات تخصصی راجع به محصولات را فراهم نموده است تا شما شهروندان اصفهانی عزیز بتوانید به حرفه ای ترین شکل خریدی آسان را تجربه کنید.

هواکش در اصفهان | اصفهان تابش

انواع هواکش

هواکش چیست؟

هواکش سیستمی الکترونیکی است که هدف آن جریان هوا در محیط است و شامل مجموعه ای از پره های دوار است. فن های هواکش اصفهان که در شرکت اصفهان تابش عرضه می شود در انواع سایزهای دهانه ی مختلف موجود می باشد بنابراین با در نظر گرفتن قطر لوله هواکش خود باید فن مورد نظر را تهیه کنید.
دمنده ها حجم کم هوا را با فشار بالا تولید می کنند در صورتی که هواکش ها حجم بالاتری از هوا را با فشاری به نسبت پایین تری به جریان می اندازند.

هواکش در اصفهان | اصفهان تابش

انواع هواکش در اصفهان | اصفهان تابش

انواع هواکش

هواکش ها با توجه به پروانه ی مورد استفاده به دو دسته تقسیم می شوند:

• آکسیال:
جابه جایی جریان در حجم بالا و فشار پایین مورد استفاده اغلب در محیط های با مروزهای کم مانند دیوار، در، پنجره و غیره

• رادیال:
هدایت هوا با فشار بالا که در محیط هایی با فاصله ی زیاد همچون پارکینگ ها یا مکان های غیرقابل دسترسی به محیط بیرون از کانال استفاده می شود. کانال ها با پیچ و خم بالا و درنتیجه افت فشار برای تولید هرچه بیشتر هوا با فشار بالا و هوای خروجی قدرتمند نیازمند به پروانه های رادیال هستند. یکی از نمونه های آن هواکش سانتریفیوژ در اصفهان است که با بهره گیری از پروانه های رادیال اقدام به تولید جریان با فشار استاتیکی بالا می کند.

هوا کش ها بر انواع هواکش خانگی، هواکش تأسیساتی و هواکش صنعتی در اصفهان به بازار عرضه می شوند.


انواع هواکش اصفهان | اصفهان تابش

هواکش آکسیال

هواکش آکسیال یا محوری شامل قطعات محدودی از جمله قاب، توری، پروانه و الکتروموتور می باشد. اساس کار هواکش آکسیان ایجاد جریان هوا در جهت محور موتور و جابه جا کردن آن است. شرکت اصفهان تابش عرضه کننده ی انواع هواکش آکسیال در اصفهان در مدل های خانگی و صنعتی آماده ی خدمت رسانی به شهروندان گرامی در سراسر استان می باشد.

هواکش سانتریفیوژ اصفهان (هواکش رادیال)

هواکش سانتریفیوژ، هواکشی گریز از مرکز محسوب می شود که از رایج ترین نوع هواکش صنعتی به شمار می آید. عمل جابجایی هوا در این نوع هواکش افزایش حجم و سرعت هوا به وسیله ی پروانه های چرخشی است. این پروانه ها هوا را از کانال وارد کرده و با سرعتی ثابت آن را جابه جا می کنند. هواکش سانتریفیوژ در اصفهان در انواع مختلف پلاگ فن و حلزونی در شرکت اصفهان تابش موجود است که شهروندان عزیز می توانند تنها با مراجعه به سایت مدل مد نظر خود را پیدا کرده و انتخاب نمایند.


اجزای هواکش اصفهان | اصفهان تابش

هواکش ساختمان در اصفهان

این بخش شامل معرفی انواع هواکش خانگی و ساختار دستگاه هواکش ساختمان در اصفهان به منظور انتخاب دستگاهی مناسب ساختمان شما توسط شهروندان عزیز می باشد. هواکش خانگی از قطعات پلاستیکی بهره می برد که قدرت تخلیه ای برابر ۸۰ تا ۱۲۰۰ مترمکعب دارد.

اجزای هواکش

هواکش شامل دوقسمت اصلی بدین شرح است:
• پروانه جهت جابه جایی هوا : پروانه، ایمپلر، روتور یا گردنده قسمت متحرک این دستگاه است. این قسمت در یک محفظه ی جعبه ای شکل به نام هوزینگ به منظور هدایت جریان هوا و حفاظت از برخورد اجسام با پروانه قرار دارد.
• الکتروموتور: این قسمت نیروی لازم را به منظور حرکت پروانه ها ایجاد می کند. هواکش شامل دوقسمت اصلی بدین شرح است:
• پروانه جهت جابه جایی هوا : پروانه، ایمپلر، روتور یا گردنده قسمت متحرک این دستگاه است. این قسمت در یک محفظه ی جعبه ای شکل به نام هوزینگ به منظور هدایت جریان هوا و حفاظت از برخورد اجسام با پروانه قرار دارد.
• الکتروموتور: این قسمت نیروی لازم را به منظور حرکت پروانه ها ایجاد می کند.

قابلیت های هواکش

در ابتدا این دستگاه تنها به منظور حفظ دمای محیط و تهویه آن در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گرفت ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی قابلیت های از قبیل موارد پایین به آن ها اضافه شده است:
• ترموستات جهت خاموش شدن هواکش در حرارتی غیرمجاز
• تنظیم دریچه جهت هدایت هوا در جهت دلخواه


هواکش صنعتی اصفهان

به دلیل اهمیت بالای هوای سالم در محیط کارخانه ها و مکان های صنعتی هواکش صنعتی به عنوان جزئی لاینفک در سوله های کارخانه ها به شمار می آید. چرا که در این دست از محیط ها با انجام فرآندهای شیمیایی پیچیده آلاینده های خطرناکی ایجاد شده که سلامتی کارکنان را در خطر جدی قرار داده است. هواکش صنعتی از قطعات فلزی (ورق آهن یا آلومینیوم) تولید شده. قدرت تخلیه در هواکش صنعتی وابسته به زاویه و قطر پروانه (با استاندارد از ۲۰ تا ۱۴۰ سانتی متر)، تعداد بالک های استفاده شده و میزان دور الکترو موتور (شامل سه سرعت ۹۰۰، ۱۴۰۰ و ۲۸۰۰) است.

هواکش صنعتی اصفهان | اصفهان تابش

فیلتر هواکش اصفهان

فیلتر هواکش اصفهان

 در هواکش صنعتی به دلیل آلوده بودن محیط های صنعتی به ذرات و گرد و غبار و هم چنین مواد شیمیایی از انواع فیلتر هواکش استفاده می شود که وظیفه ی آن گرفتن ذرات موجود در محیط می باشد. شرکت اصفهان تابش اقدام به فروش انواع فیلتر هواکش در سرتاسر شهر اصفهان کرده است.


فن هواکش اصفهان

فن هواکش از منظر کاربردی به سه دسته تقسیم بندی می شود. پنکه ها که در دومدل سقفی و رومیزی هستند. فن دمنده یا هواده که بیشتر در صنعت کاربرد داشته. فن های مکنده که هوا را از درون یک مکان به بیرون آن می فرستد که به آن ها فن هواکش یا فن تخلیه نیز می گویند که اغلب در سرویس بهداشتی کاربرد دارند. فن های هواکش یا به طور پیوسته روشن هستند یا به صورت موقت. آشناترین فن هواکش مقطعی، فن هواکش دستشویی خانگی است که اغلب با چراغ دستشویی کلید یکسان داشته و هنگامی که چراغ سرویس بهداشتی را روشن می کنیم کار می کند. هدف فن هواکش خنک سازی نیست بلکه به منظور تعویض هوا فن هواکش کاربرد دارد. اما گاهی همین تعویض هوا منجر به خنک شدن هوا نیز می گردد. ولی تعویض هوا توسط فن هواکش در سرویس بهداشتی و یا حمام اغلب به منظور تخلیه ی هوای نامطبوع و پیشگیری از رطوبت صورت می گیرد. هم چنین فن هواکش می تواند اکسیژن فضا را حفظ کند و از افزایش کربینک جلوگیری کند که همان خارج کردن هوای آلوده از دود و گازهای شیمیایی است. هم چنین فن هواکش از راکد ماندن هوا جلوگیری کرده و هوایی مطبوع را برای فضا ایجاد می کند.

فن هواکش اصفهان | اصفهان تابش

هواکش فروشگاه اصفهان

شرکت اصفهان تابش، نمایندگی رسمی فروش هواکش فروشگاه اصفهان با بهترین برندهای این صنعت است. مشتریان این شرکت از قدرت انتخاب بالا بهره مند هستند که با توجه به سلیقه ی آن ها و قدرت خریدشان بر حسب شرایط اقتصادی شهروندان صورت می پذیرد. هدف اصلی در گردآوری دستگاه تهویه، اصالت، کیفیت و قیمت مناسب هواکش و ضمانت آن ها است. مولفه اصلی شرکت اصفهان تابش صداقت ما و رضایت مشتریان گرامی است. این شرکت سعی کرده است با تنوع بالای عرضه ی هواکش فروشگاه اصفهان همگام با تکنولوژی روز دنیا، به منظور رفاه حال مشتریان خدمات خود را به بهترین روش در محل کسب شما ارائه بدهد. این امر با در اختیار گذاشتن اطلاعات دقیق برای هر دستگاه توسط کارشناسان مجرب در این شرکت حاصل می شود. شرکت اصفهان تابش پیشرو در فروش بهترین دستگاه های تهویه هوا فروشگاه اصفهان و مرغوب ترین هواکش دارای تنوع محصولی بالا می باشد. هواکش های ارائه شده توسط این شرکت دارای تنوع محصولی بسیار زیادی بوده و دارای نشان موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران هستند.

هواکش فروشگاه در اصفهان | اصفهان تابش

مقالات اصلی

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان تابش می باشد.