برق کاری در اصفهان | اصفهان تابش

برق کاری در اصفهان را به چه کسی بسپاریم؟

 • برق به‌عنوان یکی از مهم‌ترین نیازهای زندگی مدرن شناخته می‌شود، نعمتی که باعث شده زندگی‌مان خیلی آسان‌تر از گذشته شود. به همین دلیل برای سیم‌کشی برق باید از یک متخصص برق‌کاری ساختمان کمک گرفت تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کند چرا که سیم کشی و یا به اصطلاح برقکاری ساختمان ، برخلاف باور عموم امری کاملا تخصصی است و چه بسا اگر سیم کشی ساختمان به هر دلیلی اشتباه انجام شود، در تمام طول عمر - استفاده از ساختمان سبب نارضایتی ساکنین خواهد شد. سیم کشی و یا به اصطلاح برقکاری ساختمان در اصفهان امری کاملا تخصصی است . با توجه به ساختمان سازی های انجام شده در شهر اصفهان و بازسازی ساختمان باید بدانیم که اگر سیم کشی ساختمان به هر دلیلی اشتباه انجام شود ، برای ساکنان ساختمان ، همیشه مشکلاتی زیادی به وجود می آورد، یا به علت عدم مهارت سیم کش یا برقکار ساختمان در اصفهان ، پریز در نقطه ای نصب گردیده که باید در شب مسیری را برای دسترسی به آن در تاریکی راه برویم ، دیگر نمی توان به آن به سهولت دسترسی داشت این عامل به خودی خود ، سبب نارضایتی ساکنین خواهد شد، به یاد داشته باشید که شرکت اصفهان تابش با سال ها تجربه در زمینه انواع برق کاری در اصفهان همواره همراه شما خواهند بود. توجه داشته باشید که شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز می توانید با تیم شرکت اصفهان تابش ارتباط برقرار نمایید چرا که برقکاران سیار شرکت اصفهان تابش در کمترین زمان به محل شما اعزام می شوند و مشکل را برطرف خواهند کرد.

اصفهان تابش
برق کاری ساختمان در اصفهان
اصفهان تابش
برق کاری صنعتی در اصفهان

برق کاری ساختمان

 • سیم کشی ساختمان یا برقکاری ساختمان یک کار کاملاً تخصصی است و افراد معمولی نمی توانند آن را انجام دهند. همه ساختمان ها باید سیم کشی شوند زیرا بدون آن قابل سکونت نیستند و نمی توان از هیچ وسیله رفاهی بهره برد. بدون برق، یک ساختمان تاریک و بدون نور است و نمی توان در آن آسایش داشت. به طور کلی سیم کشی ساختمان در اصفهان به دو صورت کلی رو کار و تو کار انجام می شود که وابسته به نوع پروژه و نوع کاربرد آن می توانند اجرایی شوند. تکنسین های برقکاری شرکت اصفهان تابش در اصفهان به خوبی می داند که برای انجام کدام پروژه بهتر است از سیم کشی روکار و برای کدام پروژه از سیم کشی توکار در برق کشی ساختمان در اصفهان استفاده کنند. بدیحی است که هرکدام از این روش های برق کشی ساختمان در اصفهان دارای مزایا و معایبی می باشد.
برق کاری ساختمان در اصفهان | اصفهان تابش

برق کشی ساختمان اصفهان | اصفهان تابش

مراحل برق کشی ساختمان

برق کشی ساختمان در اصفهان دارای مراحل مختلفی است که با توجه به شرایط پیشرفت کار ساختمان مرحله به مرحله توسط تکنسین های متخصص شرکت اصفهان تابش متخصص در زمینه برق کاری در اصفهان انجام می شود.
- مرحله اول تهیه نقشه برق و مطالعه دقیق بر روی آن: برای شروع کار نیاز به نقشه برق ساختمان مورد نظر داریم که از طرف مهندس ساختمان و ناظر برق تائید شده باشد نقشه برق به تکنسین های متخصص ما در زمینه برق کشی ساختمان در اصفهان کمک می کند تا برق کاری استانداردی به شما ارائه کنند.
- مرحله دوم کشیدن خط تراز: در این مرحله تکنسین های برق کاری شرکت اصفهان تابش در اصفهان ابتدا با استفاده از لیزر ابتدا و انتهای دیوارها را برای کلیدها و پریزها و فاصله آیفون،جعبه فیوز و غیره را طبق استانداردها علامت می زنن و سپس با استفاده از نخ ریسمان و رنگ قرمز علامت ها را به هم وصل میکنن.
- مرحله سوم تخریب کاری: در این مرحله برقکاران شرکت اصفهان تابش در اصفهان با استفاده از شیارزن و قلم و چکش،جانمائی هایی را که انجام داده اند را مشخص می کنند.
- مرحله چهارم گذاشتن قوطی ها و لوله های برق می باشد: با توجه به نقشه برق ساختمان، برقکار ساختمان اصفهان شرکت اصفهان تابش قوطی گذاری را شروع می کند و سپس با استفاده از کچ قوطی های برق را محکم سر جای خود ثابت می کند.
- مرحله پنجم: در این مرحله تکنسین های شرکت اصفهان تابش متخصص در زمینه برق کشی ساختمان اصفهان برای سیم ساختمان از بهترین سیم ها برای ساختمان شما استفاده می کند.
- مرحله ششم: این مرحله توسط برقکار ساختمان اصفهان شرکت اصفهان تابش در پایان کار ساختمان انجام می شود که نیاز به ذوق هنری، ظرافت و دقت دارد و تجربه و تبحر یک برقکار ساختمان را نشان می دهد.

برقکاری صنعتی

 • برقکاری صنعتی همانطور که از اسمش پیداست کاربرد برق در صنعت می باشد که البته خیلی تعریف کاملی نیست. زیرا ممکن است برق صنعتی در ساختمان های مسکونی، تجاری، بیمارستان ها و… هم استفاده شود. پس برق صنعتی فقط مختص به صنعت و موتورها نیست ولی قسمت اعظم آن مربوط به کنترل موتورها می باشد. اگر بخواهیم برق صنعتی را به زبان ساده تعریف کنیم، باید بگوییم که برق صنعتی یعنی کنترل سه فازی که وارد یک کارخانه یا کارگاه صنعتی می شود، این کنترل باعث می شود بتوانیم از برق سه فاز برای روشن و خاموش کردن یکسری تجهیزات صنعتی و تامین توان مورد نیازشان استفاده کنیم.تکنسین های حرفه ای و متخصص شرکت اصفهان تابش با سال ها تجربه درخشان در زمینه برقکاری صنعتی در اصفهان در خدمت شما عزیزان اصفهانی می باشد تا شما با اطمینان خاطر برقکاری صنعتی اصفهان پروژه خود را به آنها بسپارید. برای ارتباط با حرفه ای ترین برقکار صنعتی اصفهان کافی است با شرکت اصفهان تابش ارتباط برقرار نمایید و از خدمات فوق العاده شرکت اصفهان تابش در زمینه برقکاری صنعتی اصفهان استفاده کنید.
برقکاری صنعتی اصفهان | اصفهان تابش

برقکاری صنعتی در اصفهان | اصفهان تابش

حوزه فعالیت برقکار صنعتی :

 • حال ممکن است این سوال پیش آید که حوزه فعالیت برقکار صنعتی شرکت اصفهان تابش در اصفهان شامل چه مواردی می باشد به طور خلاصه می توان گفت که زمانی که از برقکاری صنعتی اصفهان سخن به میان می آید منظور موارد زیر می باشد:
 • - وقتی کلید الکتریکی از نوع سه فاز را به کمک یک کلید صفرو یک گردان روشن و خاموش می کنیم.
 • - وقتی یک موتور تک فاز را به کمک کلید گردان خاموش و روشن میکنیم.
 • - وقتی یک پمپ آب کشاورزی و یا یک پمپ شناور سه فاز را به کمک کلیدی به نام ستاره مثلث روشن و راه اندازی میکنیم.
 • - وقتی یک کمپرسور را به کمک یک کنتاکتور روشن و خاموش میکنیم.
 • - وقتی به کمک یک رله هوشمند یک موتور را کنترل میکنیم.
 • - زمانی که موتور یک نوار نقاله را روشن میکنیم.
 • - زمانی که برق سه فاز ورودی یک کارگاه را به کمک چند کلید اتوماتیک بین تجهیزات مختلف کارگاه تقسیم میکنیم.
 • - زمانی که توان راکتیو یک کارگاه را به کمک چند عدد خازن کنترل و کاهش می دهیم.
 • - زمانی که مقدار جریان هر یک از فازهای یک کارگاه یا یک ساختمان مسکونی،تجاری را به کمک آمپرمتر دیجیتالی تابلویی بر روی درب یک تابلو برق نمایش می دهیم.
 • - زمانی که روشنایی یک کارگاه را به کمک یک کنتاکتور و دو شستی استارت و استاپ،خاموش و روشن میکنیم.
 • - وقتی که یک موتور سه فاز مربوط به راه اندازی نوار نقاله را به کمک دستگاهی بانام سافت استارت خیلی نرم و آرام راه اندازی میکنیم تا کمترین لرزشی در هنگام راه اندازی برروی نوار نقاله داشته باشیم.
 • - زمانی که میخواهیم دور یک موتور سه فاز رابه کمک دستگاهی بانام درایو الکتریکی کنترل کنیم.
 • و صدها مورد دیگر که توسط برقکاران صنعتی در اصفهان که توسط شرکت اصفهان تابش به شما معرفی می شود انجام می گردد.
چند نکته طلایی:
 • در خرید کالاهای برقی که برای مصارف برقکاری در اصفهان استفاده می شود با دقت فراوان عمل کنید و تنها قیمت را برای انتخاب در نظر نگیرید.
 • در هنگام خرید لوله ها این نکته را درنظر بگیرید که لوله ها باید مورد تایید استاندارد اداره برق اصفهان باشند.
 • با توجه به ابن نکته که سیم های برق کشی خود شامل دو نوه روکش لاستیکی و سیم مسی داخلی می باشند متناسب ترین سیم را برای برق کاری انتخاب کنید.
 • توجه داشته باشید که در هنگام خرید هرکدام از وسایل برق کاری در اصفهان اعم از جعبه فیوز، سوکت ها، قوطی پریز های برقکاری، لوله خرطومی ها، کلید ها، لامپ ها و ... تمام دقت خود را به کار بگیرید چرا که دقت بالا در انتخاب سبب کاهش اتفاقات ناشی از حوادث برقی می شو
برقکاری در اصفهان | اصفهان تابش

مقالات مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان تابش می باشد.