سیم کشی تلفن در اصفهان | اصفهان تابش

سیم کشی تلفن در اصفهان را به چه کسی بسپاریم؟

سیم کشی تلفن در اصفهان

هر خانه ای فارغ از اینکه یک خط تلفن فعال داشته باشد یا خیر، یک جعبه تلفن دارد که با استفاده از سوکت ها و ترمینال های داخل آن برای هر طبقه ساختمان اقدام به سیم کشی تلفن می کنند. با این حال، وجود این جعبه به معنای فعال بودن سرویس تلفن در داخل خانه نیست. تلفن در ابتدا وسیله ای برای انتقال پیام های صوتی تلقی می شد ولی امروزه سیم کشی تلفن ساختمان یک راه ارتباطی مهم برای تماس با دنیای بیرون محسوب می شود. این روزها صحبت کردن با تلفن تنها راه استفاده از این وسیله کاربردی نیست، خطوط تلفن و سیم کشی داخل ساختمان راهی برای برقراری خطوط اینترنت و ارتباط با جهان است که بدون آن زندگی با مشکل جدی روبرو می شود. خرابی سیم کشی تلفن داخل ساختمان یک معضل جدی برای بسیاری از افراد است. تلفن هم در منازل و هم در ساختمان های اداری مهم ترین وسیله ارتباطی و تماس شمرده می شود. خرابی سیم کشی خطوط تلفن می تواند ضررهای اقتصادی زیادی را برای شرکت های بزرگ و شاغلین در منزل به همراه داشته باشد. عیب یابی خط تلفن ثابت و رفع خرابی سیم کشی تلفن از خدمات ضروری است که هزینه بر است. برای سیم کشی تلفن در اصفهان کافی است با تکنسین های شرکت اصفهان تابش هماهنگ شوید.

هزینه سیم کشی تلفن در اصفهان | اصفهان تابش

قیمت سیم کشی تلفن در اصفهان چه مقدار می باشد؟

قیمت سیم کشی تلفن از همه مهم‌تر به متراژ کار بستگی دارد و با اهداف مختلفی مثل راه اندازی تلفن، ایجاد شبکه تلفن سانترال و اضافه کردن خطوط جدید تلفن انجام می‌شود. همانطور که می‌دانید کابل کشی تلفن تا درب ساختمان توسط شرکت مخابرات انجام می‌شود و انتقال آن به داخل و برپایی آن به عهده ساکنین است. معمولا سیم کشی تلفن در مراحل پایانی کار ساخت بنا و به همراه ایجاد سایر تاسیساتی مثل سیم کشی برق انجام می شود و پس از آن صرفا اتصال بخش خارجی به داخل بنا برای راه اندازی تلفن کافی است. برای اطلاع دقیق از قیمت سیم کشی تلفن در اصفهان کافی است با شرکت اصفهان تابش تماس حاصل نمایید.


عوامل موثر بر قیمت سیم کشی تلفن در اصفهان | اصفهان تابش

عوامل موثر بر قیمت سیم کشی تلفن در اصفهان

بادر نظر گرفتن این موضوع که در قیمت سیم کشی تلفن در اصفهان به عواملی هم چون متراژ، داکت کشی، تعداد پریز، سیم کشی توکار و سیم کشی تلفن سانترال بستگی دارد باید گفت که زمانی که بخواهید مبلغ دقیقی در رابطه را با سیم کشی تلفن داشته باشید باید با تکنسین های شرکت اصفهان تابش در استان اصفهان ارتباط برقرار نمایید تا آنها به شما منصفانه ترین قیمت را ارائه دهند.
متراژ: اولین فاکتوری که در محاسبه هزینه سیم کشی تلفن خودش را نشان می دهد متراژ سیم کشی است. متراژ سیم کشی میزان کابل مورد نیاز و سوکت ها یا پریزهای تلفن در داخل ساختمان را تعیین می‌کند بنابراین در درجه اول بر قیمت تجهیزات و لوازم مورد نیاز کار اثر می‌گذارد.
داکت کشی
: داکت به جعبه های پلاستیکی اطلاق می شود که برای پنهان کردن سیم ها در سیم کشی تلفن و شبکه و کلا کابل ها و سیم هایی که بصورت روکار کشیده می شوند. معمولا برای تمیزتر شدن کار سیم کشی در مواردی که بیش از یک رشته سیم کارمی شود از داکت استفاده می شود.
تعداد پریزها
: معمولا به ازای هر خط تلفن به تعداد اتاق‌ها و بخش های مختلف ساختمان و بر اساس نقشه اولیه کار، پریز تلفن نصب می‌شود. اجرت رساندن خط تلفن به هر کدام از پریزها و وصل کردن خط به ازای هر پریز اعلام می‌شود.
سیم کشی توکار
:  در صورتیکه سفارش دهنده کار تاکید داشته باشد که سیم کشی ساختمان بکلی عوض شود و مجددا بصورت توکار اجراشود هزینه‌های دیگری هم به کار اضافه خواهد شد. که این هزینه ها شامل گچکاری و نقاشی می باشد.
سیم کشی تلفن سانترال: باکس سانترال یا جعبه تقسیم خطوط تلفن از پرکاربردترین ابزار ارتباطی در داخل ساختمانهای اداری و تجاری است. این ابزار که معمولا در محل ورودی ساختمان کارگذاشته می‌شود وظیفه تقسیم چند خط بین کاربران تلفن و برقرارکردن ارتباط داخلی بخش‌های مختلف ساختمان را از راه تلفن فراهم می‌آورد.

تعمیر سیم کشی تلفن در اصفهان | اصفهان تابش

تعمیر سیم کشی تلفن در اصفهان

عیب یابی خط تلفن ثابت کار خطرناکی نیست و به تجربه و دانش الکترونیکی نیاز دارد. اگر اطلاعات پایه در مورد تعمیر لوازم منزل و لوازم الکتریکی دارید می توانید سیم های تلفن ورودی ساختمان و هر واحد را بررسی کرده و برای رفع خرابی سیم کشی تلفن اقدام کنید. برای تعمیر سیم کشی تلفن باید تمام تلفن ها و سایر وسایل مربوطه را با خارج کردن دو شاخه ها و سوکت ها از پریزهای دیوار، قطع کنید. متخصصان ما در اسرع وقت تعمیر سیم کشی تلفن شما را انجام می دهند. یک وسیله معیوب می تواند باعث خراب شدن تمام وسایل دیگر در خانه تان شود. نزدیک ترین پریز یا سوکت تلفن در خانه به جعبه تلفن را پیدا کنید. اگر مطمئن نیستید، بهترین حدس تان را انتخاب کنید. تلفن سیمی تان را به پریزی که در مرحله قبل پیدا کرده اید متصل کنید و بوق آزاد را چک کنید. متخصصان ما در زمان اندک تعمیر سیم کشی تلفن شما را انجام میدهند. اگر تلفن سیمی درست کار می کند، یکی از وسایل شما مشکل دارد. آن ها را یکی یکی وصل کنید تا وسیله خراب را پیدا کنید. اگر تلفن سیمی درست کار نمی کند می توانید با ما تماس گرفته تا همکاران ما به شما در تعمیر سیم کشی در اصفهان تلفن کمک کنند. شرکت اصفهان تابش با سالها تجربه در زمینه سیم کشی تلفن در اصفهان، تعمیر و عیب یابی سیم کشی تلفن در اصفهان آماده ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت به شما عزیزان می باشد. برای استفاده از خدمات ارائه شده در زمینه سیم کشی تلفن در اصفهان کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا تکنسین های ما در کمترین زمان ممکن برا درخواست شما در محل حاضر شوند.


تعویض سیم کشی تلفن در اصفهان

پس از گذشت چند سال و فرسوده شدن خطوط سیم کشی شده برای تلفن شما به طور حتما سیم کشی های انجام شده نیاز به سرویس دارند که در برخی موارد نیز حتی نیاز می شود که شما اقدام به تعویض سیم کشی تلفن کنید در مواقعی هم ممکن است که نیاز نباشد که شما به طور کلی سیم کشی را تعویض کنید پیشنهاد ما به شما این است که شما با تکنسین های شرکت اصفهان تابش در استان اصفهان تماس حاصل نمایید تا آنها پس از بررسی های لازم بهترین راهکار را در اختیار شما قرار دهند تا در صورتی که سیم کشی تلفن شما نیاز به تعویض و یا سرویس دهی دارد شما بهترین تصمیم را در این زمینه اتخاذ نمایید.

مقالات مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان تابش می باشد.