آنتن مرکزی در اصفهان | اصفهان تابش

نصب و راه اندازی آنتن مرکزی در اصفهان

آنتن مرکزی چیست؟

آنتن مرکزی یکی از تکنولوژی‌های محبوب در برج‌ها و ساختمان‌های پر واحد است. طبیعتا در چنین ساختمان‌هایی هر واحد نمی‌تواند به طور مستقل اقدام به نصب آنتن و کابل‌کشی کند چرا که این امر موجب بی نظمی زیادی در مجتمع خواهد شد. رفته رفته و با افزایش آپارتمان نشینی و ساخت و ساز مجتمع های مسکونی و همزمان با آن پیشرفت تکنولوژی آنتن مرکزی جای خود را به آنتن های معمولی داد تا هر مجتمع تنها با یک آنتن مرکزی بتواند اطلاعات صدا و سیما را دریافت نماید. شرکت اصفهان تابش با سابقه درخشان در این زمینه آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان در استان اصفهان می باشد

تعمیر آنتن مرکزی در اصفهان | اصفهان تابش

در واقع آنتن مرکزی ماهواره یک سیستم کامل برای دریافت سیگنال‌های تلویزیونی، تقویت، تقسیم و انتقال آن به واحدهای مختلف است. ساده‌ترین ویژگی آن است که کمک می‌کند بی‌نظمی آنتن‌های شخصی و کابل‌کشی آنها، چهره ساختمان را دچار مشکل نکند. البته این آنتن ویژگی‌های مثبت دیگری نیز دارد. به عنوان مثال مقرون به صرفه بودن آن برای کلیه واحدها، کیفیت بالای سیگنال‌های دریافتی و تعمیر و نگهداری آسان آن، از ویژگی‌هایی است که استفاده از این تکنولوژی را برای برج‌های مسکونی و اداری مطلوب می‌کند. کیفیت نمایش یکسان، بدون نوسان و با کمترین نویز، ویژگی دیگر آنتن مرکزی بجای آنتن‌های معمولی است. این آنتن‌ها همچنین امکان توسعه و ساخت یک شبکه تلویزوینی ویژه برای ساختمان را در اختیار شما قرار می‌دهند؛ که از طریق آن می‌توان به پخش ویدئوهای مورد نظر در یک شبکه ویژه برای اهالیساختمان پرداخت.  آنتن مرکزی در واقع یک وسیله تک و مجزا نیست و از چندین بخش متفاوت تشکیل شده است. که این بخش ها به صورت زیر می باشد:


بخش دریافت

بخش تقویت

بخش تقسیم

بخش انتقال

انواع سیستم‌‌های آنتن مرکزی

آنتن مرکزی سیستم‌های متفاوتی دارد که در ادامه به معرفی و توضیحی درباره هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم:
سیستم MATV
: از این نوع سیستم برای دریافت، تقویت و توزیع سیگنال‌ها در برخی باندهای مختلف نظیر UHF بهره گرفته می‌شود. در صورتی که از این سیستم استفاده کنید، سیگنال‌های تلویزیونی در گیرنده‌های شما بدون هیچ نویزی و خیلی شفاف دریافت خواهند شد.
سیستم SMATV
: این سیستم دقیقا عملکردی مشابه با MATV دارد، با این تفاوت که می‌توان در آن سیگنال‌های ماهواره را هم دریافت کرد.
سیستم CATV
: در این نوع خاص سیگنال‌های تلویزیونی از مرکز تولید شده و پس از تقویت توسط کابل به گیرنده‌ها ارسال خواهد شد.
سیستم CCTV
: در این نوع نیز تمامی سیگنال‌های ویدئویی (نظیر دوربین‌های مداربسته و تمامی لوازم پخش صدا و تصویر) توسط مدولاتور بر روی باندهایی که خالی باشند، مدوله شده و به وسیله میکسر به ۳ سیستمی که پیش‌تر با آن‌ها آشنا شدید، اضافه می‌شوند. در نتیجه می‌توانید تصاویر را بر روی کانال‌های تلویزیونی مشاهده کنید.

نصب آنتن مرکزی در اصفهان | اصفهان تابش

نصب آنتن مرکزی در اصفهان

در آپارتمان‌ها اگر هر خانه بخواهد به‌صورت مستقیم از یک آنتن جداگانه استفاده کند با مشکلات متعددی رو‌به‌رو خواهد بود. برای همین منظور بهتر است که از آنتن مرکزی استفاده کرد. از جمله این مشکلاتی که ممکن است با نصب یک آنتن مجزا برای هر واحد اشاره کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- دسترسی سخت به پشت‌بام در برج‌های بلند
- فضای محدود پشت‌بام برای نصب چندین آنتن مجزا به تعداد خانه‌ها
- هزینه زیاد نصب آنتن برای هر خانه
- مشکلات متعدد در سیم‌کشی از آنتن به سمت خانه‌
- آسیب رساندن به زیبایی و نمای کلی ساختمان
- تاثیر متقابل آنتن‌ها بر روی یکدیگر و احتمال بوجود آمدن اختلال در دریافت سیگنال‌ها
برای نصب و راه اندازی آنتن مرکزی در استان اصفهان کافی است شما با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید تا نصابان آنتن مرکزی در اصفهان در کوتاه ترین زمان ممکن جهت نصب و راه اندازی آنتن مرکزی ساختمان شما اقدام نمایند.


قیمت نصب آنتن مرکزی در اصفهان | اصفهان تابش

قیمت نصب آنتن مرکزی در اصفهان

بسیاری از تماس های که با ما جهت نصب آنتن مرکزی در اصفهان گرفته می شود، برای اطلاع از قیمت نصب آنتن مرکزی می باشد. همچنین کاربران بسیاری برای هزینه نصب آنتن مرکزی ماهواره، قیمت آنتن مرکزی، قیمت آنتن مرکزی ماهواره قیمت آمپلی فایر آنتن مرکزی، قیمت آنتن مرکزی آپارتمان و… با خدمت از ما تماس می گیرند. اما متاسفانه ما نمیتوانیم قیمتی را به آنها اعلام کنیم. قیمت را نصاب آنتن مرکزی در اصفهان مشخص میکند و ما پس از این که شما تماس گرفتید، با نصاب آنتن مرکزی در اصفهان صحبت کرده و نزدیکترین نیروی نصاب آنتن مرکزی را برای شما اعزام می کنیم.

شرکت اصفهان تابش در زمینه آنتن مرکزی در اصفهان خدمات زیر را به شما ارائه می کند:

باتوجه به اینکه شرکت اصفهان تابش یکی از معتبرترین نمایندگی آنتن مرکزی در اصفهان می باشد شما عزیزان می توانید تنها با یک تماس از خدمات این شرکت در این زمینه استفاده کنید توجه داشته باشید که تمامی خدمات ارائه شده در شرکت اصفهان تابش دارای گارانتی می باشد و درصورت داشتن هرگونه نارضایتی از خدمات ارائه شده توسط تکنسین های این شرکت کافی است شما با یک تماس ابن موضوع را به تیم ما انتقال دهید تا این موضوع پیگیری شود و رضایت شما جلب شود. از جمله خدمات شرکت اصفهان تابش در اصفهان در این زمینه به شرح زیر می باشد:
- نصب آنتن مرکزی در اصفهان
- فروش آنتن مرکزی در اصفهان
- تعمیر و سرویس کردن آنتن مرکزی در اصفهان
- تعویض سیستم آنتن مرکزی قدیمی با سیستم آنتن مرکزی جدید

مقالات مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان تابش می باشد.