تعمیر هواکش در اصفهان | اصفهان تابش

تعمیر هواکش در اصفهان

هواکش نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی نیازمند سرویس و تعمیر به منظور افزایش طول عمر این دستگاه و ماندگاری سطح کیفی آن می باشد. تعمیرکاران شرکت اصفهان تابش اقدام به تعمیر هواکش اصفهان جهات سرویس و نظافت آن، عیب یابی دستگاه، تعمیر برد هواکش و فن، تعمیر موتور هواکش، تعمیر پروانه هواکش و در صورت نیاز نصب قطعات می کنند. هم چنین این فرآیند شامل باز و بسته کردن اجزای هواکش و عیب یابی آن ها و در آخر رفع عیب هواکش می باشد.

تعمیر هواکش در اصفهان | اصفهان تابش

تعمیر هواکش ساختمانی اصفهان

توصیه می شود امور مرتبط با تعمیر هواکش توسط کارشناسان صورت پذیرد. هم چنین پیش از انجام تعمیر اتصال به برق دستگاه باید قطع گردد و قبل از راه اندازی سیم کشی ها باید بررسی گردد تا در صورت نیاز اگر خرابی در سیم کشی وجود داشت بازنگری و یا تعویض شود. تعویض و یا تعمیر سیم کشی ها توسط متخصصین خبره ی شرکت اصفهان تابش در اسرع وقت صورت می گیرد. به این مسئله نیز باید توجه داشت که الکتروموتور باید در فضایی باز قرار بگیرد چرا که اگر این قسمت پوشانده شود احتمال خرابی دستگاه و یا آتشسوزی بالا می رود. عملیات تعمیر هواکش ساختمانی هنگام خاموشی دستگاه و ثابت بودن الکتروموتور باید صورت پذیرد. متخصصین شرکت اصفهان تابش پس از حصول اطمینان از رضایت مصرف کننده از کارکرد دستگاه کار خود را تحویل خواهند داد. هم چنین پس از بررسی تجهیزات فنی دستگاه از لحاظ نکات ایمنی این دستگاه توسط کارشناسان مجدداً راه اندازی خواهد شد.
مراحل تعمیر هواکش ساختمانی:

مراحل تعمیر هواکش ساختمانی و هواکش فروشگاه در اصفهان که توسط تعمیرکاران دوره دیده انجام می شود شامل موارد زیر می باشد:
۱- جداسازی قاب (پلاستیکی و شیشه ای) جلوی هواکش
۲- جداسازی موتور از روی قاب بدنه
۳- جداسازی قطعات موتور و بررسی بالشتک های استاتور
۴- نصب هریک از اجزا پس از تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض آن ها

مراحل تعمیر هواکش | اصفهان تابش
تعمیر هواکش فروشگاهی اصفهان | اصفهان تابش

تعمیر هواکش فروشگاهی اصفهان

دستگاه های هواکش فروشگاهی به طور میانگین باید سالیانه به وسیله ی کارشناس مربوطه تنظیم و بررسی شود. چرا که هواکش فروشگاهی نیازمند سرویس دوره ای به منظور افزایش طول عمر آن می باشد. سرویسکاران شرکت اصفهان تابش به منظور سرویس هواکش به جای آب از دستگاه کمپرسور باد استفاده می کنند. هم چنین در بازه های زمانی خاص به منظور روان بودن دستگاه باید بلبرینگ ها توسط سرویسکاران دوره دیده گریس کاری می گردند بدین صورت که از پمپ گریسکاری استفاده شده و شیلنگ آن در محل گریسخور یاتاقان متصل و پمپاژ می گردد. هم چنین بالانس بودن پروانه ی دستگاه در بازه های زمانی مناسب توسط کارشناسان بررسی خواهد شد چرا که در صورت بالانس نبودن آن ها دستگاه به لرزش می افتد و در این صورت به الکتروموتور فشار بالایی وارد شده و منجر به شکستن پروانه ها و بروز آسیب به بلبرینگ ها، شافت و تسمه می گردد. تسمه ها نیز توسط متخصصین بررسی می گردد و در صورت بروز خراش و یا پوسیدگی تعمیر و در صورت نیاز تعویض خواهند شد.

تعمیر هواکش صنعتی اصفهان

تعمیر و نگهداری هواکش های صنعتی یازمند متخصصین و کارشناسان مربطه است که طی بازه های زمانی مناسب این فرآیند به بهترین شکل و رعایت اصول خاص تعمیر دستگاه های صنعتی صورت پذیرد. اصول و قواعد سرویس و تعمیر هواکش صنعتی:
۱- بازرسی دوره ای : دوره های زمانی بستگی به نوع هواکش و کارکرد آن دارد
۲- ثبت اطلاعات تعمیر و تعویض قطعات
۳- تمیزکاری دوره ای: افزایش بازده و بالانس چرخ فن با از میان رفتن گرد و غبارهای چسبیده به پره ها
۴- رنگ کاری دوره ای: پیشگیری از خورندگی دستگاه
۵- روغن کاری یاتاقان ها تمیزکاری آن ها تنظیم دمای محیط آن ها

تعمیر هواکش صنعتی اصفهان | اصفهان تابش
تعمیر هواکش سانتریفیوژ اصفهان | اصفهان تابش

تعمیر هواکش سانتریفیوژ اصفهان

دستگاه فن سانتریفیوژ در کارخانجات و کارگاه ها نیازمند تعمیر تخصصی است که باید توسط کارشناسان مربوطه انجام گردد. مواقعی که این دستگاه نیازمند تعمیر می گردد شامل موارد زیر می باشد:
۱- زمانی که فن کلا کار نمی کند: از دلایل آن می توان به ولتاژ نادرست، درگیر شدن پروانه با حلزونی، هرز شدن تجهیزات و یا پاره شدن تسمه ها اشاره کرد
۲- صدای ناهنجار و بلند: این مسئله می تواند ناشی از بالانس نبودن پروانه ها، کوچک بودن و یا خمیدگی محور پروانه ها، آسیب دیدگی یاتاقان ها، شل بودن پیچ ها و یا برخورد پروانه با مخروط ورودی باشد.
۳- پایین بودن میزان حجم هوا: باز نبودن دریچه، نصب نشدن دمپرها، سرعت بسیار بالای فن که مورد نیاز نیست و همچنین چرخش اشتباه فن می تواند از عوامل بروز این مشکل باشد
۴- حرارت بسیار بالای موتور: این مسئله به دلایل مختلفی صورت می گیرد که از آن ها می توان به جهت اشتباه چرخش فن، سرعت بسیار بالای آن، سیم پیچی نامناسب موتور، تأمین نشدن هوای خنک کننده و چگالی بالای گاز اشاره کرد.
۵- اگر تسمه ها به میزان لازم و مناسب کشیده نشده باشند و یا روغن کاری یاتاقان ها صورت نگرفته باشد، حرارت یاتاقان بسیار بسیار بالا خواهد رفت.

چرا شرکت اصفهان تابش را برای تمامی امور تعمیر هواکش در اصفهان انتخاب کنیم؟

اگر می خواهید برای ساختمان، محیط کاری، فروشگاه و یا حتی کارخانه و تأسیسات خود هواکش تهیه کنید و به دنبال بهترین و مناسب ترین برند هستید، اگر قصد راه اندازی هواکش خود را دارید و یا به منظور سرویس دوره ای هواکش می خواهید اقدام کنید، اگر هواکش شما خراب شده است و قصد تعمیر هواکش در اصفهان را دارید ، شرکت اصفهان تابش خدمات خود را با بهره گیری از متخصص ترین نصابان، تعمیرکاران و نمایندگی فروش به شما شهروندان عزیز در راستای فروش، نصب و تعمیر هواکش اصفهان ارائه می دهد. در این قسمت می توانید به منظور حصول اطمینان از کیفیت خدمات توسط کارشناسان و تعمیرکاران متخصص شرکت اصفهان تابش به نظر دیگر کاربران و شهروندان مشتری ثابت این شرکت دسترسی داشته باشید. خدمات راه اندازی، سرویس و تعمیر هواکش اصفهان در شرکت اصفهان تابش به بهترین شکل ممکن در سرتاسر استان ارائه می گردد. همچنین قیمت‌های انواع هواکش در شرکت اصفهان تابش کاملاً مشخص و مناسب عرضه شده است. کارشناسان شرکت اصفهان تابش با بهره گیری از تخصص فنی خود به نصب و یا تعویض و تعمیر قطعات می پردازند و هم چنین در مواقع لزوم به شما راهنمایی، توصیه ها و پیشنهادات خود را ارائه خواهند داد.


- مشاوره در زمینه فروش انواع هواکش در اصفهان و سیستم های تهویه
- تعمیر و در صورت نیاز تعویض پروانه های هواکش
- تحویل انواع هواکش اصفهان مطابق با نمونه درخواستی توسط شهروندان محترم
- سرویس و بالانس پروانه هواکش در محل
- واردات انواع هواکش ها و دستگاه های تهویه با نشان استاندارد از شرکتهای معتبر جهانی
- اجرای پروژه ی نصب و راه اندازی هواکش در انواع مختلف
- خدمات پس از فروش

مقالات اصلی

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان تابش می باشد.