تعمیر انواع هواکش در اصفهان | اصفهان تابش

تعمیر انواع هواکش

هواکش نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی نیازمند سرویس و تعمیر به منظور افزایش طول عمر این دستگاه و ماندگاری سطح کیفی آن می باشد. شما می توانید تنها با یک تماس تعمیر انواع هواکش را به ما بسپارید.
...

هزینه نصب هواکش | اصفهان تابش

هزینه نصب هواکش

از آنجایی که نصب هواکش نیازمند سیم کشی است و این عملیات نیازمند به یک نصاب حرفه ای فن و هواکش می باشد. برای اطلاع از هزینه های نصب انواع هواکش می توانید با تیم ما تماس حاصل نمایید.
...

انواع هواکش و کاربرد آن | اصفهان تابش

انواع هواکش و کاربرد آن

هواکش سیستمی الکترونیکی است که هدف آن جریان هوا در محیط است و شامل مجموعه ای از پره های دوار است. ... ...

قیمت نصب آنتن مرکزی | اصفهان تابش

قیمت نصب آنتن مرکزی

سیاری از تماس های که با ما جهت نصب آنتن مرکزی در اصفهان گرفته می شود، برای اطلاع از قیمت نصب آنتن مرکزی می باشد. همچنین کاربران بسیاری برای هزینه نصب آنتن مرکزی ماهواره، قیمت آنتن مرکزی، قیمت آنتن مرکزی ماهواره قیمت آمپلی فایر آنتن مرکزی، قیمت آنتن مرکزی آپارتمان و… با خدمت از ما تماس می گیرند. ...

هزینه سیم کشی تلفن | اصفهان تابش

هزینه سیم کشی تلفن

قیمت سیم کشی تلفن از همه مهم‌تر به متراژ کار بستگی دارد و با اهداف مختلفی مثل راه اندازی تلفن، ایجاد شبکه تلفن سانترال و اضافه کردن خطوط جدید تلفن انجام می‌شود.
...

مزایای چراغ های سنسور دار  | اصفهان تابش

مزایای چراغ های سنسور دار

چراغ سنسوردار نسل جدیدی از محصولات روشنایی می باشد که به عنوان چراغ های پارکینگ، راه پله، سرویس بهداشتی و … مورد استفاده قرار می گیرد.
...

انواع نور مخفی در سقف | اصفهان تابش

انواع نور مخفی در سقف

نصب نور مخفی در سقف به نوری گفته می شود که دیده نشود و فقط نوری که ایجاد می کند به چشم ما برسد. چیزی که این روزها به اسم نور مخفی در بین عوام رواج دارد بیشتر با استفاده از شیلنگ های نورانی در سقف ها و داخل گچبری ها اجرا می شود.
...

نصب هالوژن در سقف کاذب | اصفهان تابش

نصب هالوژن در سقف کاذب

اگر سقف فضای منزل تان را بصورت کاذب کار کنید، می توانید از لایت های هالوژن بصورت مرتب روی سقف بهره ببرید. این یکی دیگر از مزیت های استفاده از کناف بر روی سقف است. در واقع همانطور که می توان با کناف دور فضای نشیمن باکس های نور مخفی ایجاد نمود، می توان روی سقف، از لامپ های هالوژن نیز استفاده نمود.
...

نکات مهم در رابطه نصب لوستر | اصفهان تابش

نکات مهم در رابطه نصب لوستر

در نصب لوستر  اصلی ترین کار، طریقه نصب قلاب و زنجیر برای لوستر می باشد. اگر ساختمان هنوز نیمه کاره است، بهترین کار این است که یک زنجیر را به تیر آهن های سقف جوش دهید.
...

هزینه طراحی و نصب روشنایی | اصفهان تابش

عوامل مهم در میزان هزینه طراحی و نصب روشنایی

هزینه طراحی و نصب روشنایی به عواملی مثل ارتفاع سقف، میزان سیم کشی مورد نیاز، نوع روشنایی درخواستی از سوی مشتری و حجم کار بستگی دارد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که در صورتیکه هیچ گونه سیم کشی برق در ساختمان انجام نشده باشد هزینه سیم کشی هم به اجرت کار اضافه می گردد.
...

برقکار در اصفهان | اصفهان تابش

برقکار کیست ؟

به طور کلی می توان گفت که فرد برق کار متخصص در امر سیم‌کشی الکتریکی ساختمان‌ها، ماشین‌های ایستگاهی و تجهیزات مرتبط به آن‌ها است. عموما برق کار ها به دو دسته برق کار ساختمان و برق کار صنعتی تقسیم می شوند.
...

برق کار سیار در اصفهان | اصفهان تابش

برق کار سیار چه خدماتی ارائه میدهد؟

به طور خلاصه می توان گفت که یک برقکار سیار اصفهان خدماتی از جمله نصب، تعمیر و نگهداری تمام تجهیزات الکتریکی است .مثل سیم کشی ساختمان، رفع اتصالی برق، تعمیر یخچال ها و فریز ها، تعمیر برق منازل ،تعمیرات سیم کشی ساختمان, کابل کشی ساختمان, رفع خرابی برق، تعمیر پریدن کنتور، فیوز و مینیاتوری ، تعویض کلید مینیاتوری , تقویت سیم کشی ساختمان را به ارائه می کند.
...

برق کاری ساختمان در اصفهان | اصفهان تابش

برقکاری صنعتی و برق کاری ساختمان

برق به‌عنوان یکی از مهم‌ترین نیازهای زندگی مدرن شناخته می‌شود، نعمتی که باعث شده زندگی‌مان خیلی آسان‌تر از گذشته شود. به همین دلیل برای سیم‌کشی برق باید از یک متخصص برق‌کاری ساختمان کمک گرفت تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کند.
...

تعمیر انواع گیرنده دیجیتال در اصفهان | اصفهان تابش

تعمیر انواع گیرنده دیجیتال

شرکت اصفهان تابش حرفه ای ترین مرکز تعمیرات تخصصی گیرنده های دیجیتال با برندها و مارکهای مختلف در می باشد که برخی از این برندها به شرح زیر می باشد: ایکس ویژن،دنای، مارشال،مکسیدر، سیماران، شاتل و ...
...

نصاب گیرنده دیجیتال در اصفهان | اصفهان تابش

نصاب گیرنده دیجیتال

نصب گیرنده دیجیتال در عین حال که می تواند امری ساده باشد در صورتی که توسط افراد بی تجربه نصب شود ممکن است باعث خرابی دستگاه شود، برای نصب گیرنده دیجیتال در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت با ما همراه باشید. ...

متاسفانه برای فیلتر شما مطلبی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان تابش می باشد.