برقکار سیار در اصفهان | اصفهان تابش

برقکار سیار اصفهان چه خدماتی به ما ارائه می دهد؟

برقکاری چیست؟

برقکاری از جمله مشاغل مورد علاقه افرادی است که به کارهای فنی و تاسیساتی علاقه مند هستند. یک برقکار باید بتواند سیم کشی برق تمام تجهیزات موجود در انواع ساختمان از جمله ساختمان های مسکونی، اداری، تولیدی و تجاری را انجام دهد و در صورت بروز هرگونه مشکل در برق ساختمان آن را برطرف کند. همواره در تمامی مسائل مربوط به برق ممکن است مشکلاتی به وجود آید که گاهی برای حل مشکل باید هرچه سریعتر اقدام کنید و از یک برقکار سیار در اصفهان کمک بگیرید. شرکت اصفهان تابش با تجربه درخشان خود در زمینه های مربوط به برق ساختمان در اصفهان و برق صنعتی در اصفهان همواره با بهره گیری از تکنسین های حرفه ای برقکاری در استان اصفهان بهترین خدمات برقکاری را به شما ارائه می کند. در صورتی که شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز نیاز به برقکار سیار داشتید کافی است با این شرکت ارتباط برقرار نمایید.

برقکار سیار اصفهان | اصفهان تابش

برقکار سیار در استان اصفهان چه خدماتی ارائه میدهد؟

به طور خلاصه می توان گفت که یک برقکار سیار اصفهان خدماتی از جمله نصب، تعمیر و نگهداری تمام تجهیزات الکتریکی است .مثل سیم کشی ساختمان، رفع اتصالی برق، تعمیر یخچال ها و فریز ها، تعمیر برق منازل ،تعمیرات سیم کشی ساختمان, کابل کشی ساختمان, رفع خرابی برق، تعمیر پریدن کنتور، فیوز و مینیاتوری ، تعویض کلید مینیاتوری , تقویت سیم کشی ساختمان را به شما عزیزان در استان اصفهان ارائه می کند. با توجه به اینکه ایمنی در کارهای مربوط به امور برقی بسیار حائز اهمیت است باید متذکر شویم که برقکاران سیار شرکت اصفهان تابش ابتا ایمنی را در نظر میگیرند و بعد از آن اقدام به انجام امور برقکاری ساختمان در اصفهان و برقکاری صنعتی در اصفهان می پردازند.

برقکار سیار در استان اصفهان | اصفهان تابش
برق کار سیار در اصفهان | اصفهان تابش

تخصص یک برقکار سیار اصفهان:

  • برقکار سیار ،علاوه براینکه باید در حوزه ی خود بسیار ماهر باشد و از تخصص کافی برخوردار باشد .باید دارای مهارت تفکر انتقادی، مهارت سرویس دهی به مشتری و مهمترین آن عیب یابی باشد.
  • یک برقکار سیار باید در ابتدا از مهارت خود استفاده کند و عیب یابی کند و بعد به تعمیر و کارهای لازم برسد. باید گفت که عیب یابی یکی از مهمترین مهارت های تخصصی یک برقکار سیار می باشد .
  • برقکار سیار ماهر علاوه بر مهارت در زمینه ی رشته ی خود باید دارای مهارت جسمانی هم باشد . این مهارت ها شامل : چابکی، هماهنگی دست و چشم، تناسب جسمانی و توانایی حفظ تعادل است.
  • این افراد باید توانایی خم شدن، ایستادن یا زانو زدن برای مدت طولانی ،انجام کار در ارتفاعات بالا و همچنین باید دید رنگی داشته باشند تا بتوانند سیم هایی را که به رنگ های مختلف کد گذاری شده اند به خوبی تشخیص دهد. همچنین باید یک برقکار سیار آگاهی کامل از نکات ایمنی و تجهیزات حفاظتی را داشته باشد.

توانایی های برق کار سیار در اصفهان:

توانایی سیم کشی و نصب تجهیزات مدارات روشنایی

توانایی رفع اتصالات داخلی و خارجی

توانایی نصب و سیم کشی وسایل خبری


توانایی نصب و سیم کشی تجهیزات حفاظتی

توانایی نصب ، تعمیر و سیم کشی سیستم اعلام حریق

توانایی کار با باس داکت(bux dact)


توانایی تعمیر و یا نصب سیستم های مدار بسته و دزدگیر

توانایی بررسی سیستم برق اتوماتیک

توانایی نصب ، تعمیر و سیم کشی سیستم برق اضطراری و ایمنی


توانایی بررسی مقررات برق ساختمان های مسکونی، تجاری

توانایی راه اندازی و تعمیر انواع دستگاه ها الکتریکی

توانایی بازکردن، نصب مجدد و فیکس کردن کلید و پریز


مقالات مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان تابش می باشد.