نصب هواکش اصفهان | اصفهان تابش

نصب هواکش در اصفهان

برای جلوگیری از انتشار بوی بد در انواع محیط ساختمانی از جمله سرویس بهداشتی و یا خارج کردن بوی غذا یا دود ناشی از پخت آن نیازمند نصب هواکش در ساختمان خواهیم بود.
از آنجایی که نصب هواکش نیازمند سیم کشی است و این عملیات نیازمند به یک نصاب حرفه ای فن و هواکش می باشد. مرکز نصب هواکش اصفهان، شرکت اصفهان تابش با استفاده از تکنسین هایی مجرب در این امر به شما کمک می کند که تنها با یک تماس با شرکت اصفهان تابش می توانید کار خود را به متخصص ترین افراد محول کنید تا با اعزام کارشناسانی دوره دیده اقدام به نصب هواکش شما در محل نمایند.

نصب هواکش در اصفهان | اصفهان تابش

نصب هواکش ساختمانی اصفهان

نصب هواکش ساختمانی بستگی به نوع دستگاه و حجم فضای مورد نظر هم چنین شرایط محیطی منطقه صورت می گیرد. به منظور مشاوره در رابطه با این امورمی توانید با کارشناسان دوره دیده ی شرکت اصفهان تابش تماس بگیرید و از مشاوره ی متخصصین ماهر بهره ببرید. هنگام نصب هواکش ساختمانی باید به نکات زیر توجه کرد: حصول اطمینان از مناسب بودن مکان نصب هواکش: فاصله از سقف و کف و دیوار جانبی. صاف بودن سطح زیر فن استحکام در دیوار بدون هیچگونه ایجاد لرزش در فن قسمت دمپر خارج از سالن و قسمت توری داخل سالن واقع شود حصول اطمینان از کارکرد تیغه وسط و روان بودن آن

نصب هواکش ساختمانی اصفهان | اصفهان تابش
نصب هواکش در اصفهان | اصفهان تابش

مراحل نصب هواکش ساختمانی

۱- سیم کشی:
اولین قدم برای نصب هواکش سیم کشی این دستگاه است. این عملیات شامل نصب یک رشته سیم نول، و یک رشته سیم فاز است، هم چنین اگر ساختمان دارای ارت بود وصل کردن سیم ارت به آن نیز جزو این مراحل خواهد بود.
۲- نصب فن:
پس از انجام سیم کشی نوبت به نصب خود فن می رسد. نصب فن در ساختمان ها به مکان یابی دقیق لوله هواکش تعبیه شده بستگی دارد (روی دیوار، سقف و غیره) هم چنین هنگام نصب هواکش باید توجه داشت که جهت گردش هوا باید از داخل به بیرون عمل کند. رساندن سیم ها به محل نصب فن و وصل کردن آن ها اگر روکار باشد از آنجایی که اصولاً در ساختمان ها در اماکن با رطوبت بالا این عملیات صورت می گیرد (حمام، سرویس بهداشتی و غیره) می تواند عملیاتی خطرناک محسوب شود بنابراین به منظور هرچه حرفه ای تر بودن این عملیات نیاز به تکنسین متخصص بیش از پیش به چشم می آید.

نصب هواکش فروشگاهی اصفهان

نصب هواکش فروشگاهی و تنظیم و اتصالات آن باید توسط سرویسکاران باتجربه صورت بگیرد، چرا که این کار مستلزم اتصالات مناسب و استاندارد است. برای انجام سیم کشی ها و اتصالات هواکش فروشگاهی باید قوانین شرکت برق منطقه رعایت گردد. باید توجه داشت که در مسیر برق ورودی از کنترل فاز، قطع کننده و فیوز مناسب استفاده کرد. هم چنین باید به وصل بودن سیم ارت (سیم اتصال بدنه) به زمین نیز مطمئن بود. نصب هواکش فروشگاهی می تواند به صورت دستی، نیمه اتوماتیک یا درایو باشد. نصب تجهیزات حفاظتی و کنترل آن ها باید به وسیله ی متخصصین مجاز انجام شود.

نصب هواکش فروشگاهی اصفهان | اصفهان تابش

نصب هواکش صنعتی اصفهان

نصب هواکش صنعتی اصفهان | اصفهان تابش

از آنجایی که یک اشتباه در راه اندازی دستگاه هواکش صنعتی موجب بروز آسیب به تجهیزات دستگاه می گردد و باعث بروز مشکلات عدیده ای می گردد، نصب دستگاه هواکش صنعتی فرآیندی است که میزان دقت بالایی را می طلبد. هم چنین راه اندازی فن صنعتی از اصول خاص خود پیروی می کند:
۱- بررسی دستگاه مرسوله به کارخانه
۲- حمل فن تا مکان نصب باید دقیق و توسط دستگاه مناسب (جرثقیل) صورت پذیرد
۳- محل نگهداری فن پیش از ارسال آن به محل نصب باید در محلی باشد که هیچ گونه فشاری به دستگاه وارد نشده و ورودی و خرجوی دستگاه کاملاً پوشیده باشد
۴- گریسکاری رولبرینگ ها و بلبرینگ ها پیش از نصب انجام شود.
۵- محل نصب دستگاه (فونداسیون) آن باید مسطح و هم چنین صلب باشد ترجیحا از فونداسیون بتونی استفاده گردد. این فونداسیون باید وزنی سه برابر وزن خود دستگاه داشته باشد. هم چنین برای برخی از هواکش های صنعتی از فونداسیون فولادی نیز بحره می برند. هم چنین باید به تراز بودن فونداسیون توجه نمود.
۶- محفظه ی هواکش صنعتی پیش از راه اندازی باید کاملاً تخلیه گردد.
۷- بررسی استحکام بست ها توسط کارشناس
۸- بررسی روانکاری (روغن کاری) یاتاقان ها و تراز بودن آن ها
۹- بررسی روانکاری و تراز بودن کوپلینگ ها
۱۰- بررسی جهت چرخش فن
۱۱- بررسی کشش تسمه ها
۱۲- راه اندازی فن ابتدا با سرعت پایین و سپس افزایش تدریجی آن

نصب هواکش سانتریفیوژ اصفهان

نصب انواع هواکش های صنعتی و دستگاه هواکش سانتریفیوژ اغلب برای غذاخوری ، فست فود ، رستوران، سفره خانه، پارکینگ، به منظور تخلیه ی هوای نا مطبوع و دود در سالن های بزرگ و باشگاه ها صورت می گیرد. نصب هواکش سانتریفیوژ نیازمند متخصصان دوره دیده است که بر اساس رعایت اصول و قواعد ایمنی از بروز آسیب ها و خطرات ناشی از رعایت نشدن آن ها پیشگری صورت پذیرد. سانتریفیوژ وقتی دارای بهترین عملکرد است که درست راه اندازی شده باشد. فرآیند نصب درست دارای شرایط زیر است:
تراز بودن محل نصب
دور بودن محل نصب از مواد آتش زا یا اسیدی
میزان مناسب جریان ورودی
استفاده از محافظ جریان برق
استفاده از توری و دمپرها برای جلوگیری از ورود حشرات یا پرنده ها

نصب هواکش سانتریفیوژ اصفهان | اصفهان تابش

چرا شرکت اصفهان تابش را برای تمامی امور نصب هواکش در اصفهان انتخاب کنیم؟

هدف شرکت اصفهان تابش ارتقاء سطح فروش و راه اندازی هواکش در اصفهان و اجرای پروژه های ساختمانی در خصوص صنعت تهویه توسط کارشناسانی خبره و دوره دیده است. این شرکت با سابقه ی بالا و تجربه عملی، و با کادری مجرب و بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی به روز شده مطابق با استانداردهای جهانی موفق ترین شرکت در زمینه ی تهیه نصب انواع هواکش در اصفهان و تعمیر انواع هواکش در اصفهان به شمار می آید.

اصفهان تابش

مقالات مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان تابش می باشد.